Pośród rozmaitych aktywności uprawianych przez Wytwórnię Kultury “BO-TAK” w Dzierzgoniu, bardzo ważną rolę pełni nasza działalność na rzecz lokalnych środowisk w terenie. W myśl zasady “obecności”, staramy się aktywnie wspierać i współtworzyć życie kulturalne bezpośrednio “pod oknami”, na podwórkach, placach w parkach i na ulicy. Ważnym elementem są tu nasze prace z mieszkańcami okolicznych wsi. Realizatorami naszych działań są na równi wolontariusze Wytwórni Kultury BO-TAK i artyści Teatru 3.5

Filozofia pracy

Sposób w jaki działamy i narzędzia, których używamy w pracy terenowej ściśle  podporządkowane są ideom równościdostępności.

Wspomniana równość i dostępność to czynnik ściśle determinujący to z jaką ofertą wychodzimy do społeczności.  W pracy, tak z dziećmi, jak i młodzieżą kładziemy nacisk na egalitarność projektowanych.

 

Porro deleniti apeirian mea at, nostro referrentur an mei. Wisi alienum ullamcorper ea duo, aperiri apeirian vel ad. Sit eu facer soluta fuisset. Ius magna mazim id. In putant consulatu pri, per persius quaeque perpetua an.Ne fugit essent persequeris sed. Qui dico dicam sadipscing no.

I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete
Morgan King

Leave a comment

ThemeREX © 2022. All rights reserved.